29,88 TL KDV Dahil
11,39 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
299,88 TL KDV Dahil
8,28 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
99,90 TL KDV Dahil
240,00 TL KDV Dahil
119,88 TL KDV Dahil
240,00 TL KDV Dahil
13,20 TL KDV Dahil
47,88 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
23,99 TL KDV Dahil
11,88 TL KDV Dahil
17,88 TL KDV Dahil
11,88 TL KDV Dahil
17,88 TL KDV Dahil
11,88 TL KDV Dahil
17,88 TL KDV Dahil
11,99 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
25,20 TL KDV Dahil
95,88 TL KDV Dahil
39,90 TL KDV Dahil
95,88 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
599,88 TL KDV Dahil
431,88 TL KDV Dahil
491,88 TL KDV Dahil
431,88 TL KDV Dahil
491,88 TL KDV Dahil
23,88 TL KDV Dahil
28,66 TL KDV Dahil
23,88 TL KDV Dahil
28,66 TL KDV Dahil
143,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
143,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
143,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
11,39 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
11,88 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
11,39 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
13,20 TL KDV Dahil
23,99 TL KDV Dahil
17,88 TL KDV Dahil
23,88 TL KDV Dahil
11,39 TL KDV Dahil
17,99 TL KDV Dahil
1 2 3 ... 57 >

En Sevilen Koleksiyon Ürünleri Carpe’de!

Koleksiyon ürünleri; belirli bir başlık adı altında sınırlı sayıda üretilen ürünlerdir. Bir koleksiyon tasarlanırken konuyu belirleyen tasarımcı istediği ürünleri ortaya çıkarır. Tasarlanan ürünlerin beklentileri karşılaması önemlidir ve ürünler tasarlanırken buna dikkat edilir. Koleksiyon ürünlerinin istekleri karşılaması gerektiğinden gündelik olarak üretilen nesnelere göre daha çok önem gösterilen ürünler olur. Özel ürünler olduğundan kişinin istek ve ihtiyacına göre değişkenlik gösterirler. Bu tasarımlar daha özgün içeriklerle gelişir. Koleksiyon geliştirilirken ticari beklenti baskın ise hedef kitlenin de istek ve beklentileri ön planda tutularak ürünler tasarlanır. Değişen beklentilerin karşılığı ve sürdürülebilir olması tasarımcıya önem kazandırır.

Koleksiyon Ürünlerinin Önemi Nedir?

Koleksiyon ürünlerin en önemli noktalarından biri kısa süreli moda anlayışı olmasıdır. Bu ürünlere ayrı bir zaman ve bütçe ayrılır. Hedef kitlenin beklentileri düşünülerek hazırlanan koleksiyonların tam anlamıyla sizlerin farklı isteklerine hitap etmesi amaçlanır. Estetik açıdan dikkat çeken koleksiyon ürünleri son yıllarda tercih edilmesi bakımından hızla artış göstermiştir. Ürünler geliştirilirken trendler büyük önem taşır. Trendlerin belirlenmesi, uygun kitleye hitap etmesi ve sınırlı sayıda olması sizi özel hissettirerek bu tarz ürünlere yönlendirmede yardımcı olabilir.

Koleksiyon Ürünleri Neden Tercih Edilir?

Koleksiyon ürün yelpazesi belli bir trendi yansıtması, tasarımcının kendine özgü algısıyla hazırlanması ve doğrudan alıcının ilgisini çekmek amacıyla tasarlanmıştır. Ürünlerin kullanım amaçlarını bilmek onları seçmenizde en iyi yol gösterici olabilir. Özel ve sınırlı oluşu ile koleksiyon parçalarına sahip olmanız moda anlayışınıza fark katabilir. Koleksiyon oluşturulmadan önce yapılan hedef kitle ve pazar araştırmaları ile aslında tamamen bu kitlenin beklentisini karşılama amacıyla yola çıkıldığından ürünlerin tam olarak sizlere hitap ettiğini görebilirsiniz.

Koleksiyon Ürünlerinin Oluşturulma Süreci Nasıl Olur?

Koleksiyon hazırlama süreci ihtiyaçların karşılanması adına modacının isteğine ya da markanın talep ettiği görünüşü yansıtan tarza göre çalışmalar yapması ile alıcıya sunma sürecidir. Tasarımcı kişilerin ihtiyaçları konusunda net fikirleri olmalı ve bunu başarılı bir şekilde sunabilmelidir. Profesyonellerin sezonluk ürün sunumları ile sonbahar-kış ve ilkbahar-yaz olmak üzere markalara hazırladığı koleksiyonlar dışında kendi tarzını yansıttığı özel koleksiyonlar hazırladığını görürüz. Bu koleksiyonların hazırlanma sürecinde bulunulan dönem ve mevsimin önemi göz önünde bulundurulur. Toplumsal beklentilerin önemli bir payı olmakla birlikte kişiye imaj katan ürünlerin geliştirilmesi de dikkate alınır. Kültürden kültüre değişen moda anlayışının en önemli etkenlerinden biri sürdürülebilir olmasıdır.

Nasıl Koleksiyon Oluşturabilirsiniz?

İlgi duyduğunuz bir alanda ürünleri bir araya getirerek kendinize bir alan oluşturabilirsiniz. Sevdiğiniz bir dizi veya karakter için toparlayacağınız ürünler evinizde güzel bir köşe oluşturmanıza yardımcı olabilir. İlgi duyduğunuz herhangi bir şeyle bulduğunuz nesneleri biriktirerek yeni bir hobi alanı oluşturabilirsiniz. Nesneleri toplamak ve saklamak sizin için yeni zevklerinizi keşfetmenize yardımcı olabilir.

Anime seviyorsanız; sevdiğiniz bir anime için ilginizi çeken ürünlerle rengarenk bir alan oluşturabilirsiniz. Anime karakterleri, posteri veya kupası ve benzeri ürünler anime köşenizde bir fark yaratabilir. Etrafınızda ilgi duyan arkadaşlarınız için ise güzel bir hediye olabilir.

Harry Potter koleksiyon parçaları çokça popüler olan Harry Potter film serisinin birçok kişinin ilgisini çektiği ve temin ettiği ürünler arasındadır. Bu filme merakı olan çoğu kullanıcı, filmin ürünlerini toplayarak bu işi bir zevk meselesine dönüştürmüştür.

Güney Kore’ye ait olan k-drama ve k-pop sektörü de son yıllarda çokça ilgi duyulan bir alan olmuştur. K-pop tarzı ürünler de koleksiyonlarda yerini almaya başlamıştır.

Siz de herhangi bir dizi veya sanatçıya olan beğeninizi onunla eşleşen nesnelerle birleştirerek kendinize yeni bir hobi alanı olarak oluşturabilirsiniz.

Bu şekilde birçok dizi-film veya sanatçı ya da beğendiğiniz içerikler için size özel koleksiyonlar hazırlayabilir, bu ürünleri bir araya getirerek oluşturacağınız koleksiyonlarla kendinizi özel hissettirebilir ve evinizin bir köşesinde bunu sergileme fırsatı yaratabilirsiniz.

Kore Tarzı Ürünler Neden Popüler Oldu?

Son yıllarda K-pop’un yaygınlaşmasıyla hayran kitleleri de genişlemiştir. Günümüzde K-pop hayranlığının artmasıyla birlikte dinleyiciye hitap eden ürünler tasarlanarak başarılı bir şekilde hedef kitlelere ulaşılmıştır. Sempatik dansları ile bir kitleyi kendine çeken bu türün birçok farklı sektöre de yeni iş kolu açtığını görüyoruz. Kitlenin ne sevdiği, ne kadar sevdiği ve en çok ilginin neye duyulduğu belirlenerek hazırlanan ürünler sizlerin beğenisine sunularak birçok farklı tercih yapmanıza olanak sağlayabilir. K-pop sanatçılarının fotoğraflarının baskılı olduğu tişört ve poster gibi birçok ürün modeli piyasada alıcılarını beklemektedir. Sektörün büyümesi ile bu alandaki ürün skalası genişlemiş ve bu alana sempati duyan kitlenin ihtiyaçları giderilmeye çalışılmıştır.

Carpe’den Eşsiz Koleksiyon Ürünleri!

Carpe sizin için geliştirilen bu ürünlerle ilginiz olan koleksiyon parçalarını bir arada bulabileceğiniz bir alan sağlıyor. Koleksiyon oluşturulurken hitap edilen kesimin tarzı göz önünde bulundurularak oluşturulan koleksiyonlarımız kişisel zevklerinizi yansıtmanız açısından sizlere yardımcı olabilir. Birçok farklı seçenek göz önüne alınarak farklı kitlelere hitap etmesi hedeflenmiş ürünlerimizi Carpe’nin Koleksiyonlar kategorisinden inceleyebilirsiniz.

Bazı Koleksiyon Ürünlerimiz:

Anahtarlık: Farklı grupların ve üyelerinin görsellerinin bulunduğu bu anahtarlıklar ile beğendiğiniz ve sevdiğiniz karakterlerin görselini yanınızda taşıyabilirsiniz.

Poster: İlgi duyduğunuz K-pop sanatçılarının posterini odanıza asarak bulunduğunuz ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Posterler, arkadaşlarınıza hediye etmek açısından da güzel bir alternatif olabilir.

Kalemlik: Kalemlikler özellikle okul çağında bireylerin her gün kullanması gereken ürünlerden biridir. Sevdiğiniz karakterlerin baskıları ile birleşince zevkle kullanacağınız kalemlikler tercih edebilirsiniz.  

Duvar halısı: Evinize, odanıza farklı bir hava katmak istiyorsanız bu ürünleri tercih edebilir, duvarınıza renk katabilirsiniz. Duvarınız size çok sade ve boş geliyorsa bir duvar halısı ile bu görüntüyü hemen değiştirebilirsiniz.

Bere: Kış ayının vazgeçilmez parçalarından biri olan bere, üstünde beğendiğiniz bir baskı ile sizi soğuktan korurken severek kullandığınız parçalardan biri olabilir.

Ahşap stantlar: Anime karakterlerini barındıran bu stantlar ile evinizin herhangi bir köşesini renklendirebilirsiniz.

Bluz: Kısa kollu olan ve ince bir kumaştan yapılan bluzlar yaz aylarında sizi bunaltmayarak rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir model olabilir.

Etek: Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından biri olan etekler daha özenli bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olur. Carpe’de bulunan belden oturtmalı ve aşağı doğru genişleyen bu etek modelleri belinizi ince göstererek kombininizin star parçası olabilir.

Yüzük: Doğal taş olan bu yüzükler kombinlerinizin vazgeçilmez aksesuarlarından olabilir. Aksesuar kullanmak tarzınızı en rahat yansıtabileceğiniz alandır. Yüzükler, doğal taşların benzersiz güzelliği ile mükemmel bir hediye seçeneği de olabilir.

Küpe: Kulağınızda farklı model ve tarzlarda bir küpe kullanarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Defter: Farklı modelleriyle sevdiğiniz sanatçıların karakterlerinin bulunduğu bu defterler okulda ve iş hayatında hep yanınızda taşımak isteyeceğiniz ürünlerden biri olabilir.

Tütsü: En güzel aromatik kokularla evinizdeki havayı değiştirebilir, enerjinize iyi geldiğini görebilirsiniz. Bitki, çiçek ve çeşitli meyve özlü tütsüler farklı bir ambiyans yaratmak için kullanabileceğiniz ürünlerdendir.

Kolye: Bu aksesuarın pek çok farklı türü vardır. Örneğin Gothic tarzda kolye modelleri boynunuzdaki görüntüsü ile tarzınıza farklı bir hava katarken kombininizi tamamlayan parçalardan biri olacaktır.

Aradığınız birçok koleksiyon, sevilen ürün çeşitleri şimdi Carpe’de. Uygun fiyat aralığı ile kaliteli bir alışveriş deneyimi için koleksiyon ürünlerimize göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR