239,88 TL KDV Dahil
299,88 TL KDV Dahil
589,90 TL KDV Dahil
649,90 TL KDV Dahil
239,90 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
289,90 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
169,90 TL KDV Dahil
263,88 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
383,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
299,88 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
263,88 TL KDV Dahil
353,88 TL KDV Dahil
419,88 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
319,90 TL KDV Dahil
215,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
359,88 TL KDV Dahil
419,88 TL KDV Dahil
359,88 TL KDV Dahil
455,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
299,88 TL KDV Dahil
377,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
359,88 TL KDV Dahil
455,88 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
377,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
359,88 TL KDV Dahil
455,88 TL KDV Dahil
377,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
299,90 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
Sold out
169,90 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
1 2 3 >

En Rahat ve En Tarz Eşofman Modelleri Carpe’de

Alt giyim parçaları arasında hareket özgürlüğünü ve rahatlığı eşofmanlarla yakalamak mümkün. Hem konforlu kullanımı hem de tarz modelleri ile eşofmanlar, her yaştan insanın tercih ettiği kıyafet çeşididir. Günümüzde eşofmanlar spor kullanımının yanı sıra günlük hayatta da sokak tarzını yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bu yüzden kullanım alanlarına göre farklı renk ve tasarımlarda birçok eşofman modeli bulunur.

Eşofman Çeşitleri Nelerdir?

Eşofmanlar hem estetik hem rahat hem de tarz olabilme imkanını sunan alt giyim parçalarından biridir. Her yaştan insana ve her zevke birçok eşofman çeşidi bulmanız mümkündür. Eşofmanlar kullanılan kumaş türüne, kullanım alanlarına, tasarım ve modellerine göre farklı çeşitlerde üretilir. Dilerseniz evinizde şıklığı yakalayabilir dilerseniz de dışarıda gezerken hareket özgürlüğünü ve şıklığın bir arada olduğu tarz kombinler yapabilirsiniz. Peki bu gardıropların vazgeçilmez parçası eşofman çeşitleri nelerdir gelin yakından inceleyelim.

Kumaş türlerine göre eşofman çeşitleri;

Pamuklu Eşofman Modelleri: Pamuklu eşofmanlar, yumuşak dokusu ile konforlu bir kullanım sağlarlar. Pamuk, hava geçirgenliği nedeniyle teri emer ve cildinizi rahat ettirir. Bu özellikleri sayesinde pamuklu eşofmanlar, evde rahatlamak, yürüyüş yapmak ve hafif egzersizler için ideal eşofman çeşitleridir.

Polar Eşofman Modelleri: Polar eşofmanlar, sıcak tutma özelliği sayesinde soğuk havaların en sık tercih edilen kumaşıdır. Bu kumaş türü, aynı zamanda hafif ve yumuşak olduğundan rahattır. Polar eşofmanlar, soğuk kış günlerinde size sıcak tutarken hareket özgürlüğünüzü arttıracak ve şık tasarımlarıyla kendi tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacak.

Polyester Eşofman Modelleri: Polyester kumaş, hafif ve dayanıklıdır. Ayrıca, ter emici özellikleri nedeniyle teri hızlı bir şekilde emer ve bu sayede vücudunuzun kuru kalmasına yardımcı olur. Polyester eşofmanlar, esnekliği sayesinde hareket özgürlüğü gereken durumlar için oldukça idealdir. Ağırlık kaldırma, koşu ve yoga gibi yoğun egzersizler için uygundur.

Naylon Eşofman Modelleri: Naylon eşofmanlar, hafif, dayanıklı ve suya dayanıklıdır. Bu özellikleri nedeniyle açık hava aktiviteleri, kampçılık, dağcılık ve yürüyüş gibi aktiviteler için idealdir. Bununlar birlikte günlük hayatta da oldukça kullanışlıdır.

Triko Eşofman Modelleri: Triko kumaş, pamuk, yün veya sentetik malzemelerden yapılabilmektedir. Esnek, rahat ve dayanıklıdır. Triko eşofmanları evde ya da spor salonunda egzersiz yaparken, arkadaşlarınızla dışarı çıkarken ya da gezerken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tasarımlarına göre eşofman çeşitleri;

Paraşüt Eşofman Modelleri: Paraşüt eşofmanlar, genellikle bol ve hafif bir yapıya sahip olan eşofman modelleridir. Bu eşofmanlar genellikle pamuklu kumaştan yapılır ve genellikle bel kısmı lastiklidir. Paraşüt eşofmanlar rahat ve serin bir his verir ve evde rahatlamak ya da günlük giyim için idealdir. Paraşüt eşofmanlarla sokakta kendi tarzınızı yansıtabilir ve yaptığın kombinlerle stilinizi konuşturabilirsiniz.

Salaş Eşofman Modelleri: Salaş eşofmanlar, bol kesimli ve konforlu bir yapıya sahiptir. Genellikle pamuklu, triko ve polyester kumaştan yapılmış ve bel kısmı lastiklidir. Salaş eşofmanlar hem rahatlık hem de şık bir tarz sunar ve evde ya da dışarıda rahatlıkla giyilebilir.

Şalvar Eşofman Modelleri: Şalvar eşofmanlar, genellikle düşük bel ve bol paçalıdır. Bu tarz eşofmanlar hem salaş hem de şık bir tarz sunar. Bununla birlikte bohem bir görüntü sağlarken farklı kombin seçenekleri ile sokak tarzını da yansıtabilirsiniz.

Jogger Eşofman Modelleri: Son dönemlerin en popüler modellerin biri de jogger eşofman modelleridir. Jogger eşofmanlar, genellikle bel kısmı lastikli, dar paçalı ve esnek bir yapıya sahip olan eşofman çeşididir. Bu tarz eşofmanlar hem rahatlık hem de şık bir tarz sunar. Dilerseniz evde konforlu bir giyim yaşayabilir dilerseniz de günlük hayatınızda şık ve rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Desenli Eşofman Modelleri: Desenli eşofmanlar, farklı renklerde ve desenlerde üretilen eşofman modelleridir. Bu eşofmanlar genellikle pamuklu kumaştan yapılır ve genellikle salaş veya jogger tarzda olabilir. Desenli eşofmanlar, spor yapmak, evde rahatlamak veya şık bir tarz yaratmak için kullanılabilirler.

Baskılı Eşofman Modelleri: Baskılı eşofmanlar, üzerinde farklı baskılar olan eşofman modelleridir. Bu eşofmanlar da genellikle pamuklu kumaştan yapılır ve salaş veya jogger tarzda modellerde üretilirler. Baskılı eşofman modellerinden kendi tarzınıza uygun seçenekleri dilediğiniz yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz film, dizi ve anime karakterlerinin baskılarına sahip ya da ikonik figürlerle süslenmiş baskılara sahip eşofman modellerini tercih edebilirsiniz.

En tarz ve en şık eşofman modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Siz de eşofman modellerini detaylı incelemek ve satın almak için sitemizi ziyaret edebilir farklı tarz ve kombinlerle kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Eşofman Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Eşofmanlar, spor yaparken ya da günlük hayatımızda kullandığımızda rahatlığı ve hareket özgürlüğünü bizlere sunan kıyafetlerdir. Farklı kullanım alanları ve çeşitleri ile herkesin sıklıkla kullandığı eşofmanları seçerken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Öncelikle eşofman almadan önce kullanım alanınızı belirlemelisiniz. Eğer spor ya da egzersiz yaparken kullanmak için bir eşofman almak istiyorsanız sizin hareket özgürlüğünüzü kısıtlamayan modelleri tercih etmelisiniz. Özellikle jogger modeller egzersiz yaparken sıkça tercih edilen eşofman çeşididir. Bununla birlikte teri çeken bir kumaş türü de spor yaparken sizlere kullanım rahatlığı sunacaktır. Bunun yanı sıra günlük hayatta dışarı çıkarken ya da arkadaşlarınızla buluşmaya giderken rahat bir giyim istiyorsanız salaş ya da paraşüt eşofmanlardan tercih edebilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun renk, desen ve tasarımda eşofmanları dilediğiniz gibi kombinleyebilir ve tarzınızı sokağa taşıyabilirsiniz. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise eşofmanı kullanacağınız mevsimdir. Eğer kış mevsiminde kullanacaksanız sizi sıcak tutan kumaş türünden kumaşları tercih ederken, yazın kavuran sıcaklarında sizi terletmeyen ve hafif bir yapıya sahip olan kumaş türlerini tercih edebilirsiniz.

Her kıyafet türünde önemli olan faktörlerden biri de beden seçimidir. Eşofman alırken de beden seçiminize dikkat etmelisiniz. Eşofmanlar kesim modellerine göre farklı kalıplara sahip olabilirler. Bu yüzden eşofman almadan önce kullanıcı yorumlarına bakabilir ya da satıcıya konuyla ilgili sorular sorabilirsiniz. Bununla ilgili olarak sitemizden kullanıcı yorumlarını okuyabilir ve eşofman bedeni, modeli ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Eşofman Fiyatları Nedir?

Rahat bir giyim deneyimi ile gerek günlük yaşam da gerekse evde sıklıkla tercih edilen eşofmanların fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kumaş seçimi, üretim süreci, tasarım ve baskı gibi faktörler, eşofman fiyatlarını etkileyen etkenlerdir. İlk olarak kullanılan kumaşın kalitesi eşofman fiyatlarını belirleyen en temel unsurlardan biridir. Kalite kumaş yapısına sahip olan ürünler diğerlerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptirler. Dolayısıyla eşofman alırken fiyat performans değerlendirmesi yapabilir ve bütçenize uygun kaliteli kumaşları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eşofmanların üretiminde kullanılan teknolojiler ve işçilik kalitesi, fiyatlarını doğrudan etkileyen önemli faktörler arasında yer almaktadır. Daha gelişmiş teknolojiler ve işçilikle üretilen eşofmanlar, daha yüksek fiyatlarla satılabilmektedir. Eşofman fiyatlarını etkileyen diğer bir faktör de tasarım ve baskıdır. Eşofmanların tasarım ve baskı özellikleri, fiyatlandırmada belirleyici bir rol oynar. Özel tasarımlar veya özel baskılar, genellikle daha yüksek fiyatlarla satışa sunulur.

Sitemiz, en trend ve kaliteli eşofman modellerini sizlere sunar. Ürünlerimizde kumaş kalitesi özenle seçilmiş ve giyim konforu ön planda tutulmuştur. Renkleri solmadan ve formu bozulmadan uzun süre giyebileceğiniz eşofman modelleri, zengin renk ve desen seçenekleriyle sitemizde satışta. Her bütçeye uygun geniş ürün yelpazemizde birbirinden farklı fiyat aralıklarında eşofman modelleri bulabilirsiniz. Sitemizde sunduğumuz kampanyalarla da bütçenizi sarsmadan tarzınıza uygun bir eşofman satın alabilirsiniz. Siz de kendi tarzınıza uygun eşofman modellerini hemen sepetinize ekleyin ve size özel fırsatlarımızı kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR