389,90 TL KDV Dahil
539,90 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
239,88 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
559,90 TL KDV Dahil
699,90 TL KDV Dahil
474,00 TL KDV Dahil
539,88 TL KDV Dahil
399,90 TL KDV Dahil
449,90 TL KDV Dahil
383,88 TL KDV Dahil
419,88 TL KDV Dahil
395,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
347,88 TL KDV Dahil
383,88 TL KDV Dahil
491,88 TL KDV Dahil
551,88 TL KDV Dahil
335,88 TL KDV Dahil
383,88 TL KDV Dahil
479,90 TL KDV Dahil
599,90 TL KDV Dahil
371,88 TL KDV Dahil
419,88 TL KDV Dahil
389,90 TL KDV Dahil
419,90 TL KDV Dahil
395,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
227,88 TL KDV Dahil
359,88 TL KDV Dahil
419,88 TL KDV Dahil
499,90 TL KDV Dahil
549,00 TL KDV Dahil
479,90 TL KDV Dahil
549,90 TL KDV Dahil
Sold out
425,88 TL KDV Dahil
479,88 TL KDV Dahil
Sold out
143,88 TL KDV Dahil
240,00 TL KDV Dahil
Sold out
203,88 TL KDV Dahil
263,88 TL KDV Dahil
Sold out
119,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
Sold out
179,88 TL KDV Dahil
240,00 TL KDV Dahil
Sold out
155,88 TL KDV Dahil
360,00 TL KDV Dahil
Sold out
155,88 TL KDV Dahil
360,00 TL KDV Dahil
Sold out
119,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
Sold out
119,88 TL KDV Dahil
179,88 TL KDV Dahil
1 2 3 4 >

Etek Modasını Carpe ile Yakalayın

Kadınların vazgeçilmez alt giyim parçalarından biri de etektir. Etekler her mevsim sizi şık ve tarz gösterecek kıyafetlerdir. Yediden yetmişe her kadının rahatlıkla kullanabileceği birçok etek çeşidi vardır. Eşsiz tasarımları ve modelleri ile etekler dilediğiniz ortamda çarpıcı bir görünüme sahip olmanıza olanak tanır. Siz de kendi tarzınıza uygun etek modelleri incelemek istiyorsanız carpe.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

  1. Her Tarza Uygun Etek Modelleri

Etekler her mevsim şık görünmenin anahtarını bizlere sunar. Bu yüzden ister gündelik hayatta ister iş hayatında isterseniz de özel günlerinizde etekle yapacağınız bir kombin kurtarıcı olabilir. Birçok kullanım alanına sahip olan etekler kesimlerine, boylarına ve tasarımlarına göre farklı çeşitlere ayrılırlar. Gelin birlikte etek modelleri daha yakından tanıyalım.

  • Kesimlerine Göre Etek Modelleri

Her etek modeli, kesimi ile farklı bir tarz yaratır ve farklı kullanım alanlarına sahiptir. Bu nedenle, hangi etek kesiminin hangi durumlarda kullanılacağına karar verirken hem kişisel stil tercihlerinize hem de kullanım amacınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız kombinlerle göz alıcı bir görünümü sahip olabilirsiniz. Ayrıca, doğru kombinasyonlarla, birçok farklı tarzda kıyafetler yaratılabilir ve kişinin tarzına uygun bir görünüm elde edilebilir.

İşte kesimlerine göre etek modelleri:

Düz Kesim Etek: Adından da anlaşılacağı gibi, bu etekler düz bir kesime sahiptir ve genellikle bel hizasından diz hizasına kadar uzanır. Sade ve şık bir görünüm sağlar ve iş ortamlarında veya resmi etkinliklerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bununla birlikte yapacağınız farklı kombin seçenekleriyle de özel günlerinizde de rahatlıkla giyebilirsiniz.

Pileli Etek: Pileli etekler bel hizasından başlayarak etek ucuna doğru genişleyen bir kesime sahiptir. Bu etekler hareketli bir görünüm yaratır ve genellikle genç ve dinamik bir tarzda bir kombin yapmak isteyenler tarafından tercih edilir. Pileli etekler birçok farklı tarzda rahatlıkla kombinlenebildiği için dolapların vazgeçilmez parçalarından biridir.

A Kesim Etek: A kesim etekler bel hizasından başlayarak etek ucuna doğru genişleyen bir kesime sahip, genellikle hafif bir kloşa sahiptir. Bu tarz etekler hem iş hem de günlük kullanım için uygundur.

Kloş Etek: Kloş etekler bel hizasından başlayarak etek ucuna doğru genişleyen, oldukça bol bir kesime sahiptir. Bu tarz etekler retro bir tarz yaratır ve genellikle özel etkinliklerde veya gece davetlerinde giyilir.

Balon Etek: Balon etekler genellikle bel hizasından başlayarak etek ucuna doğru şişkin bir şekle sahiptir. Bu etekler genellikle renkli ve canlı desenlerle süslenir ve genç bir tarzı yansıtır. Balon etekler, okul balolarında, özel etkinliklerde ve davetlerde sıklıkla tercih edilen etek modelleridir.

Asimetrik Etek: Asimetrik etekler farklı uzunluklarda kesilmiş ve yüksek bir kesimden düşük bir kesime doğru inen bir etek ucu ile karakterizedir. Bu etekler modern ve cesur bir görünüm yaratır. Farklı tarzlar yaratabileceğiniz asimetrik eteklerle marjinal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Geniş Kemerli Etek: Bu tarz etekler bel hizasında geniş bir kemerle süslenmiştir ve genellikle hafif bir kloşa sahiptir. Bu etekler şık bir görünüm yaratır ve hem iş hem de günlük kullanım için uygundur.

Şort Etek: Şort etekler bel hizasından başlayarak diz hizasına kadar uzanan bir etek ucuna sahiptir. Şort etekler ön taraftan bakıldığında etek görünümü verse de şort şekilde kesilmiş rahat modellerdir. Rahat olmaları ve farklı kullanım alanları ile her tarza ayak uyduran bir modeldir. Bu etekler genellikle yaz aylarında giyilir ve rahat bir görünüm yaratır. Bu yüzden de hem şık hem de konforlu bir giyim deneyimi için tercih edilebilirler.

Kalem Etek: Kalem etekler bel hizasından başlayarak diz hizasına kadar düz bir kesime sahiptir. Bu etekler vücuda oturan bir kesimleriyle dikkat çeker. Kalem etekler genellikle iş ortamlarında veya resmi etkinliklerde tercih edilir. Ancak şık bir kombinle birlikte özel davetlerde de göz kamaştırıcı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Parçalı Etek: Parçalı etekler farklı kumaşların bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur ve genellikle renkli desenleriyle dikkat çeker. Bu etekler genellikle dinamik bir tarzı yansıtır ve günlük kullanımda rahatça giyebileceğiniz etek modelidir.

  • Boylarına Göre Etek Modelleri

Seçtiğiniz eteğin boyu bedeninizdeki duruşunu oldukça etkileyen bir faktördür. Bu yüzden eteklerin boyutlarına dair bilgi sahibi olmanız seçim yapmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Maxi Etek: Maxi etekler bel hizasından ayak ucuna kadar uzanan etek modelleridir. Vücudu saran ya da salaş bir görünüme sahip maxi boy etekleri bulabilmeniz mümkündür. Maxi boy eteklerle şık bir görünüme sahip olabilir ya da salaş modelleri ile bohem bir tarz yakalayabilirsiniz.

Midi Etek: Midi etek boyu ise bel hizasından başlayıp diz kapağının 5-6 santim altında biten modeldir. Midi boy eteklerle de birçok kesim ve tasarımda etek modeli bulabilirsiniz.

Mini Etek: Mini boy ise yine belden başlayıp diz kapağının üzerinde kalan etek modelleridir. Özellikle yaz aylarında tercih edilen mini eteklerle tarz ve şık kombinler yapmanız mümkündür.

  • Tasarımlarına Göre Etek Modelleri

Etek modelleri, kesimleriyle birlikte farklı tasarımlarla da birçok çeşitte üretilmektedir. Farklı tasarımları ve modelleri ile dilediğiniz tarzda ve modelde etek seçimi yapmanız mümkündür.

Büzgülü Etek: Bu etekler, bel bölgesinde toplanmış kumaşlardan oluşur ve genellikle etek ucuna doğru daha bol bir kesime sahiptir. Bu tarz etekler, hareketli bir görünüm yaratır ve özellikle yaz aylarında tercih edilir.

Bağlamalı Etek: Bağlamalı etekler, bel hizasında veya kalça bölgesinde bağlamalı bir detayla süslenir ve genellikle daha düz bir kesime sahiptir. Bu tarz etekler, romantik bir görünüm yaratır ve özellikle yaz aylarında hafif ve rahat bir seçenek olabilir.

Katmanlı Etek: Katmanlı etek modelleri, farklı katmanlardan oluşur ve genellikle hareketli bir görünüme sahiptir. Katmanlı etekler genellikle özel etkinliklerde veya düğünlerde tercih edilir ve genellikle uzun boylu insanlar için daha uygun bir seçenektir.

Fırfırlı Etek: Dinamik bir görüntü sağlayan fırfırlı etek modelleri, etek ucuna doğru toplanmış kumaş şeritleriyle süslenmiştir. Bu tarz etekler genellikle genç ve enerjik bir tarzı yansıtır ve yaz aylarında sık sık tercih edilir.

Bürümcük Etek: Bürümcük etekler, bel bölgesinde bürümcük detaylarına sahip olan eteklerdir. Bu tarz etekler, rahat bir görünüm yaratır ve özellikle günlük kullanımda sık sık tercih edilir.

Paraşüt Etek: Paraşüt etekler, genellikle bel hizasından başlayarak etek ucuna doğru genişleyen ve hacimli bir kesime sahiptir. Bu tarz etekler, modern bir görünüm yaratmasının yanı sıra sokak tarzına da uyum sağlarlar. Paraşüt eteklerle bohem tarzı yakalamanız da mümkündür. Kendi tarzınıza göre paraşüt etek kombinleri yapabilir ve stilinizi yansıtabilirsiniz.

Lale Etek: Lale etekler, etek ucuna doğru genişleyen ve bel hizasında genellikle birkaç kat halinde toplanmış kumaş detaylarına sahip olan eteklerdir. Bu tarz etekler, özel etkinlikler veya düğünler için uygundur ve romantik bir görünüm yaratır.

Şemsiye Etek: Şemsiye etekler, bel hizasında toplanmış kumaş detaylarından oluşur ve genellikle etek ucuna doğru genişleyen bir kesime sahiptir. Bu tarz etekler hareketli bir görünüm yaratır ve özellikle yaz aylarında tercih edilir.

Birçok farklı model ve renk çeşitleriyle etek modeline sitemizden ulaşabilirsiniz. Her bütçeye ve her tarza uygun etek modellerini incelemek ve beğendiğiniz modeli satın almak için hemen carpe.com.tr adresine göz atın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR