599,90 TL KDV Dahil
799,90 TL KDV Dahil
683,88 TL KDV Dahil
743,88 TL KDV Dahil
671,88 TL KDV Dahil
779,88 TL KDV Dahil
539,88 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
Sold out
639,90 TL KDV Dahil
899,90 TL KDV Dahil
Sold out
599,90 TL KDV Dahil
901,08 TL KDV Dahil
Sold out
599,90 TL KDV Dahil
799,90 TL KDV Dahil
Sold out
599,90 TL KDV Dahil
799,90 TL KDV Dahil
Sold out
875,88 TL KDV Dahil
947,88 TL KDV Dahil
Sold out
599,90 TL KDV Dahil
755,88 TL KDV Dahil
Sold out
599,90 TL KDV Dahil
754,90 TL KDV Dahil
Sold out
619,90 TL KDV Dahil
780,00 TL KDV Dahil
Sold out
589,90 TL KDV Dahil
649,90 TL KDV Dahil
Sold out
875,88 TL KDV Dahil
947,88 TL KDV Dahil
Sold out
743,88 TL KDV Dahil
815,88 TL KDV Dahil
Sold out
589,90 TL KDV Dahil
779,88 TL KDV Dahil
Sold out
539,88 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
Sold out
539,88 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
Sold out
539,88 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
Sold out
539,88 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
Sold out
539,88 TL KDV Dahil
600,00 TL KDV Dahil
Sold out
599,88 TL KDV Dahil
901,08 TL KDV Dahil
Sold out
599,90 TL KDV Dahil
659,88 TL KDV Dahil
Sold out
251,88 TL KDV Dahil
371,88 TL KDV Dahil
Sold out
539,88 TL KDV Dahil
Sold out
399,90 TL KDV Dahil
1

Carpe’den Günlük Ayakkabı Modelleri!

Günlük ayakkabılar; adından da anlaşıldığı üzere günlük hayatımızda sıkça tercih ettiğimiz ayağımızı çeşitli etkenlerden koruyan rahat ve şık ürünlerdir. Giyim sektörünün vazgeçilmez parçalarından olan ayakkabılar tarzımızı yansıtmasının yanı sıra konforlu olması gereken parçalardandır. Çeşitlilik gösteren günlük ayakkabılar, çok yönlü bir kullanım alanına sahip olup, yaptığınız kombine uyum sağlayacak alternatiftedir. Klasik ve spor gibi birçok türü içinde barından bu ürünlerin en önemli özelliği ayağı rahatsız etmeden tercihinize göre şıklığıyla size uyum sağlamasıdır. Günlük ayakkabının asıl amacı ayağı korumak ve rahatlatmak olup uzun süre kullanılması durumunda ayağın şeklini alarak kullanım rahatlığı sunması beklenir. Ayakkabı yaşam rutinimizin parçalarından biri haline gelerek günümüzde modayı belirleyen unsurlardan biri olmuştur. Buna bağlı olarak özel günler dışında günlük kullanım için tasarlanan ayakkabıların görünüşü de rahatlığı kadar önem kazanmıştır. Her gün değişen trendlerle birlikte birbirinden farklı tarzlarda şık ayakkabılar beğeninize sunulmuştur.

Günlük Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Günlük ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Seçim yaparken öncelikli olarak ayağınızın yapısını bilmeniz gerekir. Ayağınızın, düz taban ve çukur taban gibi normal ayak yapısına uymayan bir şekilde olup olmaması ayakkabı seçimindeki en önemli kriterler arasındadır. Ayağınızın anatomik yapısına uymayan ayakkabılar sizi rahatsız edebilir.

Ayak sağlığı önemli unsurlardan biridir. Ortopedik ayakkabı kullanmayı tercih ederseniz bu sağlık sorunlarını önlerken hoş bir görünüme de sahip olabilirsiniz.

Ayakkabının rahatlığı en önemli etkenlerden biridir. Günlük bir ayakkabı seçerken en önem gösterdiğimiz şey gün içinde ayağımıza rahatsızlık verip vermediğidir. Bundan yola çıkarak tercih ettiğimiz ayakkabı çeşidinde tabanın yumuşaklığı ve genişliğini dikkate almakta fayda vardır. Bununla birlikte ayakkabının ağır olmaması gün içinde ayağınızı yormayacaktır.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken unsur ayakkabının yapımında kullanılan malzeme kalitesidir. Modelini beğendiğiniz bir ayakkabının üretiminde kullanılan malzemenin kalitesiz oluşu dayanıklılığını da etkileyecektir.

Günlük ayakkabı modellerinde kullanımının kolay olması da tercih sebeplerinden biridir. Giyerken ve çıkarırken ekstra bir çaba sarf ettirmeyen ayakkabılar kullanmak gün içinde hayatınızı kolaylaştırabilir.

Vücudun bütün ağırlığını taşıyan ayakkabıların konforlu olması ve ayak sağlığınıza zarar vermeyecek şekilde olması önemlidir.

Tercih ettiğiniz bir çeşidi alırken ayağınız hava alıp almayacağı konusuna dikkat etmenizde de fayda vardır. Ayağınızın nefes alması da önemli unsurlardandır.

Alacağınız ürünü hangi mevsimde kullanacağınıza da dikkat etmeniz gerekir. Mevsimsel ayakkabıların özellikle kış aylarında daha korunaklı olması beklenir.

Günlük Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Hemen hemen her modelin günlük tarza uyarlamasını bulmak mümkündür. Sevdiğiniz bir modelin gün içinde rahatlıkla kullanabileceğiniz çeşitlerini bulabilirsiniz.

Klasik bir ayakkabının günlük versiyonları tarzınıza göre şekillenecektir. Klasik görünümlü günlük yaşantınızı kısıtlamayacak rahatlıkta bir ayakkabı sizi şık gösterebilir.

Spor ayakkabılar artık herkesin dolabında bulunan parçalardan biridir. Burada önemli olan etkenlerden biri kullanım amacıdır. Herhangi bir spor dalı için tercih etmiyorsanız günlük bir spor ayakkabı tercihi kullanım açısından rahatlık sağlayabilir. Kurtarıcı parçalardan olan spor ayakkabıların ayak sağlığınıza zarar vermeyecek materyallerden üretilmiş olması önemlidir.

Topuklu ayakkabıları günlük kullanımda tercih ediyorsanız seçimlerinizde tabanın rahatlığına ve topuk boyuna dikkat edebilir, alçak topuklu bir ayakkabı tercih ederek daha rahat bir kullanım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz platform topuk seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Babetler günlük tercihler için en iyi alternatiflerdendir. Kadın ve erkek olmak üzere babet ayakkabı çeşitleri yüksek bir topuğa sahip olmayışı ve hafifliği ile en çok tercih edilebilecek modellerdendir. Ayakları yormayan bu model yazları sıkça tercih edilen modeller arasındadır.

Casual modeller tarzınızı yansıtabileceğiniz ürünlerdendir. Bu ayakkabılar iş hayatında şık görünmek isteyenler için en trend seçeneklerden biri olabilir.

Çocuklar İçin Günlük Ayakkabıların Önemi

Büyüme çağında olan çocukların gelişimindeki en önemli etkenlerden biri ayakkabılardır. Ayak sağlığı ve denge açısından ilerleyen süreçte sorun yaşamamaları adına doğru ürünler tercih etmeniz gerekir. En temel görevi ayağı korumak olan ayakkabılar, sürekli hareket halinde olan çocukların dışarıdan gelecek darbeler için ayağını korumak önemli bir unsur olacaktır. Yumuşak tabanlı olması ve hafif olması yürüme konusunda destek olacaktır. Ebeveynler ayakkabı seçimlerinde konfora dikkat etmelidir.

Ayakkabı Temizliği Nasıl Olmalı?

Her gün kullandığımız ayakkabıların temizliğine de dikkat etmemiz gerekir. Kirli ve yıpranmış bir ayakkabı görüntüsü tarzınızı yansıtmanıza engel olabilir. Ayakkabı temizliğinde önemli birkaç husus vardır. Ayakkabınızın rengine göre kullanacağınız temizlik ürünleri değişiklik gösterebilir. En çok kirlenen beyaz ayakkabılar için karbonat veya sulandırılmış çamaşır suyu gibi ürünler ile kullanmadığınız bir diş macunu yardımıyla temizleme gerçekleştirebilirsiniz. Renkli bir ayakkabıya sahipseniz çamaşır suyundan uzak durmak gerekir, onun yerine yine karbonat veya sirke gibi ürünler kullanabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken ayakkabınızın bağcığını ayrı yıkamakta fayda olacaktır. Ayakkabınızı çamaşır makinesinde yıkamak kötü sonuçlar verebilir. Genellikle spor ayakkabılar için kısa programda yıkamak tercih edilebilir.

Günlük Ayakkabı Fiyatları Nasıldır?

Yaşantımızın vazgeçilmezi olan ayakkabılar birçok modeli içinde barındırarak geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Günlük ayakkabı fiyatları; kullanılan malzemeye, markaya, tasarımına ve çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. Kullanılan malzemenin kalitesi fiyatı belirleyen başlıca unsurlardandır. Ayakkabının özel bir tasarım oluşu fiyat açısından yüksek olmasının en büyük sebeplerinden biridir. Bununla birlikte günlük ayakkabıların çok tercih edilebilir oluşundan kaynaklı uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak da mümkündür. Fiyat aralığı markalar arasında değişiklik gösterse de her bütçeye uygun ürünler mevcuttur.

Günlük Ayakkabılar ile Nasıl Kombinler Yapabiliriz?

Elbise: Günlük bir elbise tercih ettiğinizde desenine veya barındırdığı renklere göre uyumlu bir babet modeli seçerek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra seçeceğiniz hafif topuklu bir ayakkabı modeli yine kombininizi tamamlayan şık parçalardan olabilir.

Pantolon-Tişört: Böyle kombinlerde casual model bir ayakkabı tercih edilerek tamamlayıcı parça olarak kullanılabilir. Burada tişört ve ayakkabının renk uyumuna dikkat edebilir veya bambaşka bir renk ile ayakkabıyı öne çıkarabilirsiniz.

Spor ayakkabılar günlük kullanımın en tercih edilen modelidir. Giydiğiniz her şeyle uyabilecek bu çeşit ayakkabılar yaptığınız kombinlerin kurtarıcı parçası olabilir. Spor bir tarz yakalamak istediğinizde kombinlerinizi spor ayakkabı ile tamamlamayı tercih edebilirsiniz.

Şort: Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan şortlarınızı sandalet ile tamamlamak rahat olmanızı sağlarken şık bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir.

Bunlarla birlikte mokasen ve espadril ayakkabı modelleri yaz aylarının kurtarıcısı olurken aynı zamanda şık görünmenize yardımcı olabilir.

Carpe’den Günlük Ayakkabı Modelleri!

Farklı tarzlar seviyorsanız ya da merakınız varsa Carpe’nin ayakkabıları tam size göre. Günlük ayakkabılar kıyafetinizin tamamlayıcısı olurken şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olurlar.

Siyah Oxford ayakkabılarımız yüksek tabanı ve rugan seçeneği ile boyunuzun daha uzun görünmesini sağlarken rahatlıkla kullanacağınız modeller arasında olabilir.

Japon tarz ayakkabılar farklılığı ile dikkatleri üzerinize çekerken kombininize bambaşka bir hava katabilir. Yine yüksek tabanlı oluşu bacak boyunuzu uzun göstermenizi sağlayabilir. Leopar ve zebra desenli ayakkabılarımız kombininizde tek başına göz alacak parçalardan birisi olabilir.

Lolita ayakkabılar naif görünüşü ile rahatlıkla kullanacağınız modeller arasına girebilir. Bu ayakkabıların inci detaylarıyla şık bir görünüm yakalayabilir, kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Her bütçeye uygun günlük ayakkabı çeşitleri şimdi Carpe’de! Size özel fiyat aralığı ile sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizi inceleyerek ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir, kaliteli ve şık ürünlere göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR